Фантастика стає реальністю: Роботи проти інсульту

У Європейський день обізнаності щодо інсульту Європейський альянс організацій підтримки осіб, які пережили інсульт (Stroke Alliance For Europe – SAFE), із задоволенням повідомляє про початок неймовірного дослідницького проекту ANGIE, фінансованого Європейським Союзом. Європейські лікарі, вчені, інженери розроблятимуть крихітні мобільні магнітні пристрої для цілеспрямованого доправлення лікарських засобів точно до місця їх дії в організмі.

Новий дослідницький проект ANGIE має на меті створення радикально нової технології для точного цілеспрямованого доправлення лікарських засобів до місця їх дії в організмі розпочато у Європейський день обізнаності щодо інсульту – 11 травня 2021 р. У рамках фінансованого Європейським Союзом проекту ANGIE будуть розроблені магнітно керовані бездротові нанопристрої, що будуть здатні цілеспрямовано дістатися до місця лікувального втручання у судинній системі організму – згустку крові, відновити прохідність судини та боротися з інсультом «з середини».

Європейський альянс організацій підтримки осіб, які пережили інсульт (Stroke Alliance for Europe – SAFE), є складовою частиною цього Консорціуму і відповідальний за поширення інформації щодо ANGIE серед усіх зацікавлених у питаннях інсульту.

www.h2020-angie.eu

Детальніше

Інформаційний бюлетень

Презентація

Прес-реліз